Välkommen till URBASER AB

Det spanska bolaget URBASER S.A förvärvade den 16:e mars 2018 100% av RenoNorden AB och blev därmed enda aktieägare i bolaget. RenoNorden AB har nu bytt namn till URBASER AB.



SVENSK LEDNINGSGRUPP
 
VD Peter Ekholm Tel: 08 408 08 002   E-post: peter.ekholm@urbaser.se
Ekonomichef Ander Rees Tel: 08 408 08 003   E-post: anders.rees@urbaser.se
Personalchef Anniqa Wallonius Tel: 08 408 08 004   E-post: anniqa.wallonius@urbaser.se
Kvalitet och miljöchef Ronny Biström Tel: 08 408 08 006   E-post: ronny.bistrom@urbaser.se
Tf Regionchef Nord Joakim Gårdfalk Tel: 08 408 08 125   E-post: joakim.gardfalk@urbaser.se
Regionchef Stockholm Mackis Tiflidis Tel: 08 408 08 013   E-post: mackis.tiflidis@urbaser.se
Regionchef Syd Pia Ekholm Tel: 031 718 88 80   E-post: pia.ekholm@urbaser.se
IT-chef Tony Myhrberg Tel: 08 408 08 009   E-post: tony.myhrberg@urbaser.se
Marknads- & logistikchef Fredrik Karlberg Tel: 08 408 08 015   E-post: fredrik.karlberg@urbaser.se


ADMINISTRATION

 
Löneadministratör Jelena Arutunian Tel: 08 408 08 011   E-post: jelena.arutunian@urbaser.se
Redovisningsansvarig Sara Magnusson Tel: 08 408 08 010   E-post sara.magnusson@urbaser.se
Ekonomiassistent Jennifer Kindström Tel: 08 408 08 112   E-post jennifer.kindstrom@urbaser.se
Business Controller Nada Khwaiter Tel: 08 408 08 018   E-post nada.khwaiter@urbaser.se
Logistikplanerare Stefan Isaksson Tel: 08 408 08 023   E-post: stefan.isaksson@urbaser.se
Affärsutvecklingschef Göran Karlin Tel: 08 408 08 037   E-post: goran.karlin@urbaser.se
Fordonsansvarig Roger Holm Tel: 08 408 08 101   E-post: roger.holm@urbaser.se
HR Generalist Elin Strandlund Tel: 08 408 08 022   E-post: elin.strandlund@urbaser.se

 


URBASER AB Varuvägen 9A 1250 30 Älvsjö info@urbaser.se